YTTERBELYSNING, ett par, koppar, Form Light.

934521. YTTERBELYSNING, ett par, koppar, Form Light.

Typ 140, längd från väggfäste 25 cm.

Ytslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage och repor.

Antal besök: 1 774