Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
JENS CHRISTIAN BENNEDSEN. "Köpenhamns Hamn" Olja på duk, signerad.
93444. JENS CHRISTIAN BENNEDSEN. "Köpenhamns Hamn" Olja på duk, signerad.
50 x 64 cm.
Buckla.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 64 cm.
Buckla.
Göteborgs Auktionsverk
1 500