BOKMÄRKEN/BOKMÄRKSKARTOR, främst Tyskland, 1900-tal.

934330. BOKMÄRKEN/BOKMÄRKSKARTOR, främst Tyskland, 1900-tal.

Bland annat märkta EAS Germany.
Motiv så som barn, blommor och djur.

Smärre slitage, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 740