KONSTGLAS samt GLAS, bland annat "Strikt", Bengt Orup.

934315. KONSTGLAS samt GLAS, bland annat "Strikt", Bengt Orup.

3 glas, "Strikt", Bengt Orup, höjd ca 6-8,5 cm
Vas, höjd ca 26,5 cm
Skulptur, Målerås, höjd ca 12,5 cm
Figurin, Johansfors, höjd ca 10,5 cm
Vas, Kosta Boda, höjd ca 10,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Delar med skador, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd ca 26,5 cm

Ålders samt bruksslitage.
Delar med skador, nagg.

Antal besök: 386