STOL, Lindome, Olaus Svensson, 1773-1832.

93405. STOL, Lindome, Olaus Svensson, 1773-1832.

Framskrapad originalfärg.
Brännstämplad.

Skador/slitage/lagningar/kompletteringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Framskrapad originalfärg.
Brännstämplad.

Antal besök: 934