LJUSSTAKE, barock på träfot, 1700-tal.

93328. LJUSSTAKE, barock på träfot, 1700-tal.

Barockljusstake på träfot.
Höjd 19 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Barockljusstake på träfot.
Höjd 19 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 014