HERBERT GENTRY. Färglitografi.

933138. HERBERT GENTRY. Färglitografi.

Figurkomposition. Signerad samt numrerad 208/30 ex. 22x33 cm.

Mindre ytslitage.

Herbert Gentry (1919–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Herbert Gentry (1919–2003)

Antal besök: 2 683