HANS FAGERSTRÖM. Gouache.

HANS FAGERSTRÖM. Gouache.
933114. HANS FAGERSTRÖM. Gouache.

"Människostim. A tergo signerad samt betitlad. 17x23 cm.

Mindre ytslitage. Något lös i inramningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 418