CLUBFÅTÖLJER, ett par, 1900-talets första hälft.

93302. CLUBFÅTÖLJER, ett par, 1900-talets första hälft.

Rött skinn. Spetsiga ben av trä med av avslutande spets av mässing. Längd 87 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 829