FLASKOR OCH BURKAR, 11 st, 1900-tal.

932997. FLASKOR OCH BURKAR, 11 st, 1900-tal.

Höjd ca 14-35 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14-35 cm.

Slitage.

Antal besök: 324