WILHELM WIBERG. Akvareller, 2 st, signerade och daterade 1892.

932871. WILHELM WIBERG. Akvareller, 2 st, signerade och daterade 1892.

ca 30x42, 30x45 cm.

Åldersslitage. Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 30x42, 30x45 cm.

Antal besök: 1 245