SALVADOR DALI. Litografi, signerad och numrerad XXXVII/L.

93284. SALVADOR DALI. Litografi, signerad och numrerad XXXVII/L.

Figurkomposition. 75 x 53 cm.

Ejexaminerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurkomposition. 75 x 53 cm.

Ejexaminerad ur ram.

Antal besök: 5 024