BRICKA, nysilver, 1900-tal.

BRICKA, nysilver, 1900-tal.
932797. BRICKA, nysilver, 1900-tal.

49x32 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

49x32 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 367