PENDYL, förgylld, 1900-tal.

PENDYL, förgylld, 1900-tal.
932707. PENDYL, förgylld, 1900-tal.

Höjd 70 cm
Urtavla märkt Albin Ahlberg, Göteborg.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm

Skador, slitage.

Antal besök: 510