Spegel: Förgylld. Dekorerad med Sfinxer. Höjd 164, bredd 65 cm.
Konsolbord: Förgyllt. Stenskiva. Längd 68, höjd 73 cm.
Lätt bruksslitage.
Lätt bruksslitage.