SPEGEL,ek,möjligen Johan August Gustafsson som upphovsman, daterad 1894.

932417. SPEGEL,ek,möjligen Johan August Gustafsson som upphovsman, daterad 1894.

Rikt skuren dekor,
Erotiskt och bibliskt motiv.
höjd 146 cm
bredd 61 cm.

Ålders samt bruksslitage. skador och lagningar förekommer. Vissa dekorelement saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rikt skuren dekor,
Erotiskt och bibliskt motiv.
höjd 146 cm
bredd 61 cm.

Antal besök: 753