TÄRNING, Isolon, Perstorp, 1920/30-tal.

932251. TÄRNING, Isolon, Perstorp, 1920/30-tal.

7 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 888