MYNT, silver, Gustav Vasa,1500-tal.

932041. MYNT, silver, Gustav Vasa,1500-tal.

Diameter ca 34mm
Porträttbild av Gustav Vasa.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 34mm
Porträttbild av Gustav Vasa.

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 5 243