SÄNG, 4 delar, sannolikt David Rosen för NK. 1950/60-tal.

932005. SÄNG, 4 delar, sannolikt David Rosen för NK. 1950/60-tal.

Mahogny med inslag av svart skinn, benavslut i mässing. Bredd på gavlar 98 cm. Längd 198 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 647