SKULPTUR,Bertil Vallien,unik,KostaBoda,signerad,1900-tal.

931862. SKULPTUR,Bertil Vallien,unik,KostaBoda,signerad,1900-tal.

höjd 17 cm, längd 14 cm, bredd 8 cm
certifikat, stensockel och belysning som sitter vid sidan om skulpturen medföljer.

undersidan med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

undersidan med smärre nagg.

Antal besök: 949