BYRÅ samt SPEGEL, barockstil, 1900-tal.

93169. BYRÅ samt SPEGEL, barockstil, 1900-tal.

Ek.
Lätt välvd front med fyra lådor. Handtag i mässing. Längd 64, bredd 36, 63 cm.
Spegelns höjd 89 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek.
Spegelns höjd 89 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 520