STOLAR, ett par, 1950-tal.

STOLAR, ett par, 1950-tal.
931679. STOLAR, ett par, 1950-tal.

Bonad bok och böjträ med tygklädsel, rygghöjd 85 cm.

Ytslitage och fläckar på klädsel
Repor och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och stötmärken.

Antal besök: 241