Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blomsterstilleben. Olja på pannå, signerad Lars Hammar.
93151. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blomsterstilleben. Olja på pannå, signerad Lars Hammar.
45x54 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
45x54 cm.
Bruksslitage.
1 956