KARMSTOLAR, ett par, Jugend, 1900-talets första kvartal.

93117. KARMSTOLAR, ett par, Jugend, 1900-talets första kvartal.

Ek. Skuren dekor på ryggbrickan. Brun sits. Total höjd 109 cm.

Bruksslitage, smärre repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 602