CHRISTOPHER BOUTIN. Olja på duk.

931020. CHRISTOPHER BOUTIN. Olja på duk.

Abstrakt komposition. A tergo signerad samt betitlad. 130x97 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 583