BAJONETT, märkt EJ AB, 1800-tal.

930592. BAJONETT, märkt EJ AB, 1800-tal.

Längd 50 cm.

Oljad, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 50 cm.

Oljad, slitage.

Antal besök: 571