GARDEROBSKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft.

93035. GARDEROBSKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Profilerad front med tre dörrar. Spegel på mittersta dörren. Längd 155, bredd 54, höjd 200 cm. Nedmonteringsbart.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 1 757