Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
JOHN FRANK SWINGLER. Landskap med figur, akvarell, signerad.
930229. JOHN FRANK SWINGLER. Landskap med figur, akvarell, signerad.
55 x 43 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 43 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
575