Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
FRITZ SMEDBERG. Fjällandskap, olja på duk, signerad.
930218. FRITZ SMEDBERG. Fjällandskap, olja på duk, signerad.
44 x 50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
44 x 50 cm.
Göteborgs Auktionsverk
977