Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
VITTORIO CAPESSIERO. Tillskriven. Kustbild med fiskare, olja på pannå, 2 st signeringar.
930211. VITTORIO CAPESSIERO. Tillskriven. Kustbild med fiskare, olja på pannå, 2 st signeringar.
30 x 19 cm.
sedvanligt ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 19 cm.
sedvanligt ytslitage.
Göteborgs Auktionsverk
815