VASER 2 st, flintgods, art deco, "Serie V", Ilse Claesson, Rörstrand.

92999. VASER 2 st, flintgods, art deco, "Serie V", Ilse Claesson, Rörstrand.

Höjd 12 respektive 18,5 cm.

Den mindre med bruksslitage, den större med krakelyrer, spricka, glasyrskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 respektive 18,5 cm.

Antal besök: 3 782