KARMSTOLAR, ett par, Nordiska Kompaniet, Jugend, tidigt 1900-tal.

92992. KARMSTOLAR, ett par, Nordiska Kompaniet, Jugend, tidigt 1900-tal.

Grönmålade. Total höjd 108 cm. En av stolarna stämpelmärkt.

Slitage, senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, senare målning.

Antal besök: 1 128