SOFFA, Jugend, 1900-talets första kvartal.

92991. SOFFA, Jugend, 1900-talets första kvartal.

Grönmålat trä. Kuren dekor. Längd 177 cm.

Slitage, trasig klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, trasig klädsel.

Antal besök: 1 173