HILDING BOSSLER. Olja på pannå, motiv från mindre by, signerad.

92973. HILDING BOSSLER. Olja på pannå, motiv från mindre by, signerad.

32 x 38 cm.

Hilding Bossler (1899–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 38 cm.

Hilding Bossler (1899–1994)

Antal besök: 2 402