SKÅP, orientaliskt, modern tillverkning.

929575. SKÅP, orientaliskt, modern tillverkning.

Målad dekor. Bredd 64, djup 42, höjd 105 cm.

Slitage och repor. Smärre färgbortfall och retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dreweatts Online
Antal besök: 1 000