STEREO, Beocenter 9000, Beogram 9000, Beolink 1000.

92908. STEREO, Beocenter 9000, Beogram 9000, Beolink 1000.

Högtalare, Beovox CX50, serial no 05529426.
Fjärrkontroller, handböcker.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fjärrkontroller, handböcker.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 832