RESEUR, Frankrike, 1900-tal, med väckningsfunktion.

92907. RESEUR, Frankrike, 1900-tal, med väckningsfunktion.

Höjd med handtag 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med handtag 12 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 983