OFFICERS RESEUR, Frankrike, 1800-talets slut.

92905. OFFICERS RESEUR, Frankrike, 1800-talets slut.

Höjd 23 cm.
Urtavla märkt Chartier.
Nyckel finns.

Bruksslitage. Saknar glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.
Urtavla märkt Chartier.
Nyckel finns.

Bruksslitage. Saknar glas.

Antal besök: 1 219