BORDSUR, sk "Zappler", porslin, 1800-tal.

92903. BORDSUR, sk "Zappler", porslin, 1800-tal.

Höjd 14,5 cm. Höjd med kupa 17 cm.

Slitage. Kupa med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Kupa med lagning.

Antal besök: 1 210