BYRÅ.1800-tal.

BYRÅ.1800-tal.
928739. BYRÅ.1800-tal.

höjd 116 cm, bredd 88 cm, djup 44 cm.

en fot lös, ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
928739. BYRÅ.1800-tal.

Antal besök: 539