MATBORD, 1930-tal.

MATBORD, 1930-tal.
928620. MATBORD, 1930-tal.

Längd ca 137 cm. Höjd ca 77 cm. Bredd ca 70 cm. 1 skiva ca 40 cm bred.

Bruksslitage, repor och slagmärken. Något rangligt.

Gör en kostnadsfri värdering!
928620. MATBORD, 1930-tal.

Antal besök: 442