STOR SAMLING ELEFANTER, 1900-tal.

928619. STOR SAMLING ELEFANTER, 1900-tal.

Keramik, porslin, metall mm
Olika format.

Nagg på elefanter kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Keramik, porslin, metall mm
Olika format.

Antal besök: 474