LEKSAKER, 3 delar, trä, Brio, 1900-talets andra hälft.

92852. LEKSAKER, 3 delar, trä, Brio, 1900-talets andra hälft.

Tax. Stämpelmärkt Brio.
Längd 17 cm.
Ånglok med lokförare och vagn. Etikettmärkt Brio Made In Sweden.
Längd 37 cm.

Taxen i två storlekar är en klassiker från 1953. Hunden som aldrig skäller men däremot alltid viftar på svansen!

Bruksslitage. Avslag. Dragsnöre med knutar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tax. Stämpelmärkt Brio.
Längd 17 cm.
Längd 37 cm.

Antal besök: 1 501