VAS, keramik, Delft.

VAS, keramik, Delft.
928276. VAS, keramik, Delft.

Höjd ca 16,5 cm.

Ålders samt bruksslitage. Glasyr med krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!
928276. VAS, keramik, Delft.

Höjd ca 16,5 cm.

Antal besök: 418