STOL, sk. Göteborgsstol, 1900-tal.

928107. STOL, sk. Göteborgsstol, 1900-tal.

Bredd 48 cm. Djup 50 cm. Rygghöjd 85 cm.

Mindre stötmärken och ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 258