HÖRNSKÅP, bemålat, allmoge, 2-delat, 1800-tal.

928102. HÖRNSKÅP, bemålat, allmoge, 2-delat, 1800-tal.

Bär datering 1730. Höjd 195 cm. Bredd 68 cm. Djup ca 50 cm.

Orangrepp, slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Orangrepp, slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 228