SKÅLAR, 2 st, kristall.

SKÅLAR, 2 st, kristall.
927785. SKÅLAR, 2 st, kristall.

Höjd ca 9,5-11 cm, diameter ca 20,5-23 cm.

Bruksslitage. Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Mindre nagg.

Antal besök: 349