Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GEORG ADLER. Olja på duk, Motiv från Johannesnäs, Signerad Georg Adler.
92732. GEORG ADLER. Olja på duk, Motiv från Johannesnäs, Signerad Georg Adler.
31 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 40 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 855