SKRIVSKÅP, vitmålad, 1800-tal.

92719. SKRIVSKÅP, vitmålad, 1800-tal.

Längd 97, bredd 41, höjd 195 cm.

Slitage och skador. Underdel och överdel troligen ej ursprungligen sammanhörande. Lås till överskåp saknas. Renoverat och kompletterat.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 958