Väggur,Byråspegel samt Sparbössa koppar. Tidigt 1900-tal.

92684. Väggur,Byråspegel samt Sparbössa koppar. Tidigt 1900-tal.

Vitmålat ur, höjd 79, pigtittare, höjd 69 samt kopparsparbössa delvis fylld med mynt, höjd 22 cm.

Slitage, underdel till byråspegeln nyare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 840